Πληροφορίες σχετικά με το ΠΜΣ “Εφαρμοσμένη Βιοπληροφορική και Ανάλυση Δεδομένων”
![](https://bioinfo.mbg.duth.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-από-Κατ66.png)
Όλες οι τυπικές διαδικασίες του ΠΜΣ “Εφαρμοσμένη Βιοπληροφορική και Ανάλυση Δεδομένων” έχουν ολοκληρωθεί, με την δημοσίευση του ΦΕΚ της ίδρυσης (4722/12.10.2021, Τεύχος Β) και της έγκρισης του κανονισμού (4746/14.10.2021, Τεύχος Β) του ΠΜΣ.
Είμαστε στην διάθεσή σας για οποιαδήποτε ερώτηση ή την εκδήλωση του ενδιαφέροντός σας.
Καλή ακαδημαϊκή χρονιά.
Πρόσφατα σχόλια